Reklama
aplikuj.pl

Nowy Ford Raptor F-150 nagrany po raz pierwszy

Ford Raptor, Ford F 150, zmodernizowany Ford Raptor, Ulepszony Ford Raptor

Zapowiedź nowego modelu Ram 1500 TRX zwiastuje spore osiągi, ale też zadaje pytanie co z jego konkurentem? Na szczęście dokładnie wiemy co Ford robi z modelem Raptor F-150 2021, dzięki poniższemu nagraniu.

Jako że rok 2021 nie jest już tak odległy, Raptor nowej generacji jest już dopieszczany i wiemy, że wkrótce pojawi się prawdopodobnie tylko w czterodrzwiowym nadwoziu SuperCrew. Ten film wydaje się potwierdzać tę teorię. Samo wideo zostało opublikowane na forum 4th Generation Ford F-150 i przedstawia pojazd przedprodukcyjny poruszający się po ulicach i odcinku autostrady.

Ford F-150 Raptor stracił silnik V8 w 2017 roku na rzecz EcoBoost V6, ale na nagraniu nawet pomimo słabej jakości mikrofonu słyszymy, że V8 powróci. Raczej…, bo niektórzy twierdzą (via Motor1), że ten silnik brzmi jak V6 ze zmodyfikowanym układem wydechowym.

Czytaj też: Zapowiedź nowego modelu Ram 1500 TRX zwiastuje spore osiągi

Bez względu na to, nagranie zapewnia nam spojrzenie na charakterystyczne linie nadwozia tego pickupa, jego proporcje i ogromne opony. Wiele innych ważnych szczegółów jest jednak nadal ukrytych pod zwykłym kamuflażem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News