Nowy gameplay z The Last of Us Part II tylko dla nielicznych

Nowy gameplay z The Last of Us Part II był dostępny tylko dla nielicznych osób. Kiedy zobaczy go reszta?

The Last of Us Part II to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier. Wciąż nie znamy konkretnej daty premiery tytuły, ale niektórzy liczą na to, że produkcja pojawi się jeszcze w tym roku. Aktualnie otrzymaliśmy tylko garstkę materiałów wideo z gry, ale okazuje się, że niektórzy wiedzą już o grze więcej,

Czytaj też: Hideo Kojima decyduje o kształcie gry, nie ma mowy o wtrącaniu się pracowników

Podczas wydarzenia GameStop Managers Conference, na którym znaleźli się przedstawiciele najpopularniejszej firmy zajmującej się sprzedażą gier wideo, Naughty Dog postanowiło pokazać nowy fragment rozgrywki.

https://twitter.com/Gaming_Forte/status/1166423675643543553

Szczęśliwcy mieli podobno okazję obejrzeć gameplay, który był wyjątkowo “ciemny”, a jedyne co rozświetlało drogę gracza to ogień i latarki. Sprzedawcy dowiedzieli się również w jaki sposób będziemy wykorzystywać przeciwników w The Last of Us Part II. Podczas wydarzenia, na scenie pojawił się również aktor wcielający się Joela z gry.

https://twitter.com/Gaming_Forte/status/1166433970961158144

Czy jest szansa na to, że i my zobaczymy pokaz rozgrywki? Informator zdradza, że “wkrótce”. Kiedy spodziewać się filmiku? W przyszłym miesiącu odbędzie się święto graczy The Last of Us Part II, czyli Outbreak Day, a do tego mamy Paris Games Week. Czyżby to tam Sony zamierzało pokazać nowy gameplay?

Czytaj też: Powrót Midnight Club – 2K zbroi ekipę do „wyścigów w otwartym świecie”

Źródło: dualshockers.com