Reklama

Bose wprowadza na rynek nowy głośnik

Firm Bose wprowadziła na rynek SoundLink Micro Bluetooth. Jest to bardzo mały (98,3 mm x 34,8) i lekki (0,29 kg) głośnik. Jednakże nie wpływa to na jego jakość i możliwości.

Urządzenie spełnia normę IPX7, czyli jest w pełni wodoodporny. Można go nawet wrzucić do basenu a on nie przestanie grać. Pozwala ono na, oczywiście, słuchanie muzyki, wykonywanie połączeń czy zapewnia obsługę Google Assistant i Siri. Brian Maguire, dyrektor ds. mobilnych firmy Bose, mówi:

Nie ma nic lepszego do słuchania w ruchu niż Micro. Żaden inny tak mały głośnik Bluetooth nie brzmi tak dobrze, dlatego nigdy nie zechcesz zostawić go w domu. A że skonstruowano go z myślą o wykorzystaniu w praktycznie każdych warunkach, nigdy nie będzie takiej potrzeby.

Micro posiada mnóstwo nowoczesnych technologii. Należy tutaj wspomnieć o niestandardowym przetworniku, miniaturowych, pasywnych membranach czy akumulatorze litowo-jonowym. Wszystko to sprawia, że głośnik zapewnia znakomite wrażenia słuchowe.

Głośnik SoundLink Micro Bluetooth trafi na rynek w kolorze czarnym, niebieskim i pomarańczowym. Będzie on dostępny w sprzedaży od 21 września w cenie 499 zł. Przedsprzedaż jest już dostępna na stronie bose.pl.

Źródło: Materiały prasowe