Reklama
aplikuj.pl

Nowy Lenovo ThinkPad może być… smartfonem

Do sieci trafił interesujący render ukazujący nam smartfon z logo Lenovo ThinkPad. Czyżby firma postanowiła zacząć serwować także telefony pod komputerową marką?

Jak powszechnie wiadomo, Lenovo jest właścicielem Motoroli, więc nikogo nie dziwi już fakt, że niektóre smartfony, które w Chinach debiutują właśnie pod marką Lenovo, na globalny rynek wchodzą już jako nowe „Motki”. Tym razem sytuacja ma być podobno odwrotna, ale od początku.

Evan Blass opublikował na 91mobiles dość słabej jakości render smartfona, który jednak ukazuje to, co aktualnie jest najistotniejsze – logo Lenovo ThinkPad umieszczone na pleckach. Dodatkowo Blass zwrócił uwagę, że ten smartfona ma taki sam numer modelu (XT-2309), jak nieogłoszona jeszcze Motorola 2023 pojawiająca się pod nazwą kodową Bronco. O tym urządzeniu wiemy niewiele, choć mówi się, że będzie to kolejny model z serii edge, który zostanie wyposażony w chipset Snapdragon 8+ Gen 1 lub 8 Gen 2, a także potrójny system aparatów: główny 50 Mpix + ultraszerokokątny 8 Mpix + czujnik głębi 2 Mpix.

Oczywiście sam render niczego jeszcze nie przesądza, bo nie wiadomo, czy taki smartfon Lenovo ThinkPad rzeczywiście ujrzy światło dzienne, a jeśli tak, czy faktycznie będzie to Motorola Bronco pod inną nazwą.