Nowy, lepszy WhatNext.pl

Witaj w zupełnie nowej odsłonie serwisu WhatNext.pl. Poszukując tego, „co następne”, zaczęliśmy od siebie.

Bez kompromisów, bez półśrodków

Nie eksperymentowaliśmy – z nieocenioną pomocą Spiders.Agency postawiliśmy cały serwis od podstaw. To zupełnie nowe rozdanie, nowy serwer i udoskonalona wersja mobilna. Nie zabrakło opcji zmiany kolorystyki na ciemną, a także licznych dodatków, które uczynią nasze artykuły jeszcze atrakcyjniejszymi.

Miało być ładnie, przede wszystkim jednak intuicyjnie i szybko. I to wszystko, po wielu miesiącach prac, z dumą składamy w Wasze ręce. Co warto dodać, nie jest to jeszcze finał i w najbliższych tygodniach sukcesywnie dojdą kolejne nowości. Jesteśmy bardzo ambitni i uważamy, że serwis w nowej formie pozwoli nam te ambicje zrealizować.

Nie tylko wygląd

Gdy mamy już nowy layout, czas na nowe, wyższej jakości treści. Nie próbujemy jedynie zapakować tego samego w ładniejsze opakowanie. Zmiany w wyglądzie to zapowiedź rozwoju tematyki serwisu i istotnego podwyższenia jakości artykułów. Więcej publicystyki, nowi autorzy, nowe pasjonujące formaty – tutaj zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Prace wciąż trwają

Spider.Agency w ciągu kilku najbliższych dni zapewni pełną funkcjonalność serwisu. Publikujemy bardzo dużo treści, co narodziło szereg utrudnień w czasie migracji. Nie chcieliśmy jednak czekać zbyt długo i już teraz ruszamy z nową odsłoną strony. Liczymy na to, że wybaczycie nam drobne błędy prowdrożeniowe, a Spider.Agency błyskawicą naniesie ostatnie szlify.