Reklama
aplikuj.pl

Wreszcie zajrzeliśmy do wnętrza nowego kombi Klasy C Mercedesa

Nowy Mercedes Estate Klasy C wyszpiegowany z dwoma ekranami

Nowe Mercedesy, to nie tylko Klasa S. Ba! To zwłaszcza nie Klasa S, bo ta i tak trafi zapewne do wąskiego grona zamożnych klientów. Klasa C wprawdzie też najtańsza nie jest, ale pewnie i tak trafi do większej ilości osób.

Klasa C była wcześniej fotografowana w kamuflażu kilka razy, a wersję kombi po raz pierwszy zauważono w zeszłym miesiącu. Tym razem fotografowie szpiegowscy serwisu Motor1 mieli jednak szczęście, ponieważ teraz możemy rzucić okiem nawet na kabinę nadchodzącej Klasy C w wydaniu kombi.

Zgodnie z oczekiwaniami, wnętrze Klasy C kombi ma ten sam układ, co jego odpowiednik w wersji sedan, ale oczywiście jest nieco bardziej obszerne z tyłu. Deska rozdzielcza jest zwieńczona dwoma dużymi ekranami: jednym dla kierowcy i wskaźników i drugim ogromnym pionowym dla systemu informacyjno-rozrywkowego MBUX.

Czytaj też: Stary, ale jary! Mercedes CL 500 w teście prędkości

Kombi Mercedesa Klasy C prawdopodobnie zadebiutuje w przyszłym roku, a dokładniej mówiąc, kilka miesięcy po sedanie. Oczekuje się również, że nadejdzie wersja A4 Allroad All-Terrain klasy C ze standardowym 4Matic.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News