Reklama

Nowy mod do Fallout 76 pozwoli nam łatwiej zbierać kapsle

Kolejny mod do Fallout 76 sprawia, że gra staje się lepsza. Co tym razem udało się zmienić nielicznym fanom gry?

Fallout 76 to na tyle specyficzny tytuł, że nie da się go łatwo komuś zaproponować. Każdy musi samemu sprawdzić, czy aby na pewno, to co stworzyła Bethesda mu odpowiada. Na szczęście na jednej platformie jest graczom łatwiej. Użytkownicy PC są w stanie zmodyfikować swój tytuł, tak aby rozgrywka była dla nich, jak najprzyjemniejsza. Co tym razem przygotowali zdolni moderzy? Małą zmianę graficzną, która znacznie wpływa na grę!

W Fallout 76 tak jak i w poprzednich odsłonach gry zbieramy kapsle po Nuka-Coli. To one służą nam za walutę. W Fallout 76 możemy dzięki kapslom kupować nowe przedmioty lub korzystać z systemu szybkiej podróży. Problem w tym, że w grze zbieramy je stosunkowo wolno i raczej musimy dobrze zarządzać naszymi finansami, aby móc się przenosić po całej mapie. W grze co prawda odnajdziemy skrytki z kapslami, jednak są one bardzo trudne do dostrzeżenia. Na szczęście, jest na to mod!

Po instalacji moda Glowing Caps Stash, który znajdziemy pod tym linkiem, sprawimy, że skrytki z kapslami zaczną się świecić. Co więcej, autor modyfikacji daje nam wybór koloru, więc możemy zdecydować sobie, na którą barwę powinniśmy zwracać uwagę. Jak bardzo jest to przydatne narzędzie, możemy zobaczyć na poniższym screenie. W jednej lokacji dwa pojemniki z kapslami? Nawet nie wiedziałem, że to możliwe… bo ich nie widziałem.

Czytaj też: Parasite Eve powraca po kilku latach przerwy!

Źródło: wccftech.com