Reklama

Nowy mod do Valheim ułatwi zarządzanie ekwipunkiem

Nowy mod do Valheim ułatwi zarządzanie ekwipunkiem

Moderzy prężnie działają rozwijając survivalową grę Valheim. Tym razem dzięki nim skończy się jedna z bolączek graczy – problematyczny ekwipunek.

Nowy mod do Valheim – koniec z topornym ekwipunkiem

Valheim w ostatnim czasie jest ogromnie popularny. Gra survivalowa od Iron Gate Studio bardzo przypadła graczom do gustu, choć nie brakuje w niej elementów aż proszących się o poprawki. W oczekiwaniu, aż zrobią to twórcy z pomocą przychodzą moderzy, którzy też bardzo interesują się grą. należy oczywiście pamiętać, że Valheim nadal jest we wczesnym dostępie, więc wyrozumiałość odnośnie błędów i niedoróbek jest wręcz wskazana.

Czytaj też: Nowe State of Play chyba nie będzie tak słabe jak Nintendo Direct?
Czytaj też: Days Gone na PC. PlayStation bez kolejnego exclusive’a
Czytaj też: Games with Gold Marzec 2021 jest tak słaby, że aż musicie to zobaczyć

Najnowszy mod Equipment and Quick Slots autorstwa modera Randyknappa ma rozwiązać denerwujący graczy problem z zarządzaniem ekwipunkiem. Dzięki niemu zamiast okna wyposażenia z pomieszanymi przedmiotami mod oferuje graczom dwa dodatkowe panele dedykowane elementom ubioru i przedmiotom, które się zużywa – jedzeniu czy miksturom. Choć mod do Valheim jest jeszcze w fazie testowania i mogą pojawiać się z nim drobne problemy, to został dobrze przyjęty przez fanów gry.