Reklama
aplikuj.pl

Nowy smartfon BlackBerry 5G pojawi się w tym roku?

BlackBerry 5g, BlackBerry smartfon

Na początku miesiąca BlackBerry zakończyło wsparcie dla wszystkich swoich klasycznych telefonów. Tymczasem znów słyszymy o wprowadzeniu na rynek smartfona BlackBerry 5G, o którym zresztą firma wspominała już w ubiegłym roku.

Firma Onward Mobility, która ma licencję na wprowadzanie telefonów marki BlackBerry, ujawniła, że ​​w 2021 r. wprowadzi na rynek nowe i innowacyjne telefony BlackBerry 5G. Jak dobrze wiemy – tak się nie stało, ale słuch o urządzeniu nie zaginął, bo właśnie wydano aktualizację. W poście na blogu Onward Mobility powiedział, że rok 2021 był tak trudny dla firmy, że nie mogła wprowadzić na rynek nowego telefonu.

Różne problemy wpłynęły na taką decyzję, co jednak nie oznacza, że plany dotyczące nowego urządzenia zostały odłożone na bok. Jeszcze w tym roku mamy bowiem dostać  „ultra-bezpiecznego smartfona klasy 5G dla przedsiębiorstw”. Będzie wyposażony w klawiaturę dla lepszej produktywności. Niestety więcej informacji nie dostaliśmy, nieznana jest więc specyfikacja urządzenia. Pozostaje więc czekać na kolejne wieści dotyczące BlackBerry 5G.