WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy stream Anthem pokazał endgame, masę broni i Javelin Rangera

Sam nie wiem, czy tak obszerne pokazywanie gry przed premierą działa pozytywnie na jej ogólny odbiór. Mnie zdecydowanie to nie kupuje, bo przed rozpoczęciem przygody nie będę musiał poznawać Anthema „od zera”. Na najnowszym prawie 45 minutowym gameplayu ujawniono kolejną dawkę informacji, która dotyczy zdecydowanie najważniejszego aspektu gry – endgame.

Sam stream mamy przyjemność oglądać w towarzystwie Emily Taylor i Bena Irvinga, którzy znają Anthema na wylot, zważywszy na to, że pracują nad nim w studiu BioWare. Wprawdzie całość skupia się raczej na jednym z dostępnych „kombinezonów”, a dokładnie Javelinie Rangera, ale pomimo niego możemy rzucić okiem na kilka przeróżnych broni oraz legendarne kontrakty.

Te ostatnie są jedną ze zdecydowanie najważniejszych części endgame w Anthem, ponieważ po ukończeniu wątku fabularnego i wbiciu wysokiego poziomu, to tam gracze będą ulepszać swoje wyposażenie. Mowa więc o tradycyjnych instancjach o cholernie wysokim poziomie trudności, do których zebranie drużyny będzie podstawą.

Anthem zadebiutuje na rynku już 22 lutego, ale wcześniej nadarzy się okazja do wypróbowania wersji demonstracyjnej. Ta umożliwi nam zabawę dwoma Javelinami w lokacji Fort Tarsis od 10 poziomu i choć dla większości demo będzie dostępne od 1 lutego, to subskrybenci Origin lub EA Access będą mogli wypróbować ją z tygodniowym wyprzedzeniem.

Czytaj też: Ekskluzywne demo Anthem pozwoli zaprosić do zabawy trzech przyjaciół

Źródło: Wccftech