Reklama

Nowy świat w nowym DLC do Ni no Kuni II

Nowe DLC do Ni no Kuni II/źródło: flickr

Bandai Namco opublikowało nowy trailer promujący DLC do Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Dodatek ma się ukazać 19 marca.

Tale of a Timeless Tome wprowadzi do świata Ni no Kuni II nową postać: tajemniczego królika, noszącego garnitur. Zgodnie z zapowiedzią główny bohater Evan i jego towarzysze enigmatycznego zwierzaka w niezwykłym miejscu, gdzie mieszają się ludzkie wspomnienia. Atmosfera nowej krainy przypomina tę znaną z Alicji w Krainie Czarów. Pojawią się również nowi przeciwnicy, zwani The Nightmares, których celem jest zniszczenie bajkowego świata.

By móc stanąć do walki i odeprzeć zagrożenie Evan zyskuje nowe magiczne zdolności. Nightmares to nie jedyne świeże potwory wprowadzone w DLC do Ni no Kuni II. Trailer zapowiada też pojawienia się miejsca zwanego Solloseum Slog, w którym młody król i jego towarzysze będą musieli stanąć do walki z hordą wymagających przeciwników.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom dostępne jest na konsole PlayStation 4 i PC. Tale of a Timeless Tome również pojawi się na obu systemach. Jest to drugi i ostatni dodatek dołączony do gry w ramach Season Pass Ni no Kuni. Pierwsze DLC zatytułowane The Lair of the Lost Lord ukazało się w grudniu 2018 roku. Ten dodatek również wprowadzał nową krainę, kontynuował główne wątki fabularne oraz oferował szereg nowych przedmiotów i mechanik walki.

Poniżej znajduje się opublikowany trailer: