Reklama
aplikuj.pl

Nowy WhatNext.pl – zmieniamy się dla Was

Kto się nie rozwija, ten się cofa. W myśl tego zdania przedstawiamy Wam nowy WhatNext.pl. Na pierwszy ogień idą zmiany w silniku strony.

Nowy WhatNext.pl to przede wszystkim nowy silnik strony

Każda strona internetowa do prężnego działania potrzebuje Użytkowników. Aby Użytkownicy pojawili się na stronie, potrzebne są ciekawe treści oraz odpowiednie zaplecze techniczne. O ile z pierwszym, wydaje nam się, że radzimy sobie nieźle, tak w drugim aspekcie widzieliśmy sporo miejsc do poprawy. To właśnie zmiany wewnątrz strony, które nie zawsze widać gołym okiem, były tym, czym zajmowaliśmy się przez ostatnie tygodnie.

Efektem tego jest odświeżony WhatNext.pl. Zmiany wizualne są kosmetyczne i najlepiej widoczne są dla Użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych. Nie mniej, cała strona przeszła delikatny, ale widoczny lifting. Najwięcej zmieniło się w tym, czego nie widać. Czyli w kodzie strony. Motyw mamy zupełnie nowy, a kod został napisany niemal całkowicie od zera. Dzięki temu przeglądanie WhatNext będzie od teraz o wiele przyjemniejsze. Strona będzie Wam działać wyraźnie szybciej. Jest też lepiej dopasowana do urządzeń, na których nas czytacie.

Kolejne zmiany są już w drodze

Nowy WhatNext.pl

Za nami pierwszy etap zmian, w którym zrealizowaliśmy elementy niezbędne. Teraz czas na fajerwerki, czyli większe zmiany wizualne. Tak, aby WhatNext był jeszcze bardziej atrakcyjny i przyjemniejszy w odbiorze.

Kolejne efekty naszej pracy zobaczycie w ciągu najbliższych tygodni. O postępach prac będziemy Was informować na bieżąco. Nie jest to nasze ostatnie słowo, bo szykujemy dla Was znacznie więcej. Ale o wszystkim dowiecie się w odpowiednim czasie.