Nowy Xbox już wkrótce trafi do sprzedaży. Co mówią nam nowe przecieki?

Nowa generacja konsol. Osobiście marzę już o niej od zeszłego roku. PlayStation 4 FAT mimo wymiany pasty i regularnego czyszczenia daje się we znaki. Część gier niedomaga, a sprzęt zachowuje się jakby miał odlecieć. Chciałbym już teraz przenieść się te dwa lata do przodu i wiedzieć już, co tam szykuje Microsoft oraz Sony. Zanim jednak to nastąpi…

Czytaj też: Crossplay w Rainbow Six Siege – Sony, zlituj się

Microsoft szykuje małą niespodziankę! Najwidoczniej potwierdzają się dawne plotki mówiące o kilku konsolach przygotowywanych przez amerykańską firmę. Otrzymaliśmy teraz informacje, że Xbox Maverick, który był wspominany kilka miesięcy temu, w końcu trafi na rynek. Czym będzie się charakteryzowało urządzenie? Jaka będzie cena? Podsumujmy, co już wiemy.

Microsoft zamierza wydać Xboksa Mavericka, który znany będzie jako Xbox One S All-Digital Edition. Sprzęt ten, jak sama nazwa wskazuje, będzie pozbawiony napędu. Osobiście nie jest mi on do niczego potrzebny i nawet to, że w aktualnej konsoli mam go zepsutego, to mi nie przeszkadza. Prawdopodobnie fani pudełek, chcą mnie w tej chwili zamordować, ale wróćmy do Xboksa. Nowa konsola będzie w pełni cyfrowa. Jak wpłynie to na odbiór sprzętu?

Urządzenie wymusi na nas kupowanie cyfrowych wersji gier, jednak biorąc pod uwagę wspaniały Xbox Game Pass od Microsoftu – nie powinniśmy narzekać. Szczególnie, że cena nowego Xbox One S All-Digital Edition ma być niższa. Według dawnych plotek możemy spodziewać się obniżki ceny nawet o sto dolarów. Aktualnie Xbox One S w amerykańskich sklepach kosztuje 300 dolarów.

Kiedy zatem będzie można kupić urządzenie? Zamówienia przedpremierowe powinny ruszyć w połowie kwietnia. Tak, tego roku. Samo urządzenie ma trafić do klientów w maju 2019 roku. Pojawiła się też szansa, że oprócz standardowej wersji urządzenia, dostępny będzie również sprzęt „udekorowany” w Fortnite’a. Jesteście zainteresowani zakupem?

Czytaj też: Jak naprawić PlayStation 4 po uszkodzeniu jej przez Anthem?

Źródło: wccftech.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!