Reklama
aplikuj.pl

Nowy zasilacz LUX RGB 850M od AeroCool

zasilacz LUX RGB 850M, AeroCool LUX RGB 850M, LUX RGB 850M

Firma AeroCool ujawniła właśnie swój nowy zasilacz LUX RGB 850M, który sprawdzi się nawet w połączeniu z obecnie topowymi kartami graficznymi dzięki mocy aż 850 W.

Zasilacz LUX RGB 850M, czyli wygląd premium, ale…

Chociaż na papierze ten sprzęt od AeroCool na pierwszy rzut oka mógłby obsłużyć nawet topowego RTX 3090, to nie jest to najlepszy wybór do zestawów naprawdę topowych. Jasne, może i zasilacz LUX RGB 850M wygląda na coś premium za sprawą rozbudowanego oświetlenia i ma do zaoferowania moc 850 W, ale wszystko to tylko przy sprawności 80 Plus Bronze.

Czytaj też: Gmail na iOS jest już tak stary, że sam to zgłasza, a Google kręci
Czytaj też: PNY wypuszcza dyski CS1030
Czytaj też:
Fotoradar w Apple Mapy. Wbudowana aplikacja z nową funkcją

LUX RGB 850M posiada również aktywną funkcję PFC i oferuje najpopularniejsze zabezpieczenia elektryczne w postaci tych przed przepięciem/zbyt niskim napięciem, przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem. Do chłodzenia swoich elementów składowych ze średniej półki wykorzystuje 120 mm wentylator.

Czytaj też: Nvidia GeForce GTX 1050 Ti wraca ze świata zmarłych
Czytaj też: Inno3D kończy produkcję GeForce RTX 3060 Ti i RTX 3070 Twin X2
Czytaj też: Huawei Petal Maps z nowymi możliwościami

Pomijając cały system podświetlenia, choć jest to jeden z ważniejszych elementów składowych tego modelu, zasilacz LUX RGB 850M oferuje częściowo modułowe okablowanie. Stałe złącza obejmują 24-pinowe ATX, jedno 4 + 4-pinowe złącza EPS i parę 6+2-pinowych złączy zasilania PCIe. Złącza modułowe zawierają dodatkową parę 6+2 PCIe, kabel z czterema złączami zasilania SATA i drugi z dwoma zasilaczami SATA i 4-pinowym Molexem. Zarówno kable stałe, jak i modułowe są czarne i płaskie.