Reklama
aplikuj.pl

Nowy zewnętrzny wyświetlacz Apple, czyli tańszy Pro Display XDR doczeka się następcy

Nowy zewnętrzny wyświetlacz Apple, tańszy Pro Display XDR

Już jutro (8 marca) firma Apple zapowie szereg nowych produktów, wśród których może znaleźć się następca Pro Display XDR, czyli nowy zewnętrzny wyświetlacz Apple.

Tańszy Pro Display XDR i to nawet o połowę. Nowy zewnętrzny wyświetlacz Apple może zadebiutować już jutro

Dziś dowiedzieliśmy się, że ponoć firma Apple zakończyła prace nad tym wyświetlaczem całe „miesiące temu” i planuje wprowadzić go na rynek wkrótce po 14- i 16-calowych modelach MacBooków Pro. Co ważne, względem Pro Display XDR, ten nowy monitor zewnętrzny ma być znacznie bardziej przystępny cenowo dla konsumentów, bo zamiast kosztować 5000 dolarów, ma być dostępny za połowę, czyli około 2500$. Powód? Racjonalne połączenie z np. nadchodzącym Macem Mini.

Czytaj też: USA wstrzymało testy Minuteman III, aby nie prowokować nuklearnie Rosji. To międzykontynentalne balistyczne pociski

Wedle dostępnych informacji ten monitor ma cechować się ekranem o wielkości 27 cali i wspomina się o nim od dawna, choć oficjalnie oczywiście nic nie wiemy. Po prezentacji mamy jednak szybko doczekać się rynkowej premiery i jeśli wierzyć plotkom, już jutro zadebiutuje nawet przeprojektowany MacBook Air z układem M2 Apple.