WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy zwiastun Blair Witch zapowiada hit polskiego studia

Nowy zwiastun Blair Witch od polskiego Bloober Team udowadnia, że autorzy ogarniają temat horrorów. Jak prezentuje sie rozgrywka?

Bloober Team ma u mnie ogromne pokłady szacunku za rewelacyjnego Observera. Przy tej grze bawiłem sie tak znakomicie, że polecam ją każdemu. Jeśli macie akurat ochotę zagrać w coś z dobrą historią, to powinniście sprawdzić ten tytuł. Layers of Fears niestety mi nie podeszło, a druga cześć zawiodła również pod względem sprzedaży. Ale Blair Witch to będzie hit. Nie wierzę, że to może być wtopą.

Czytaj też: Lokaj w GTA Online nie ma łatwego życia

W sieci pojawiło się nowe nagranie prezentujące rozgrywkę z Blair Witch. Gra od Bloober Team już na pierwszym zwiastunie wyglądała intrygująco, ale teraz… jest jeszcze lepiej!

Fragmenty rozgrywki wyglądają na kolejną świetną historię, połączoną z niepokojącą atmosferą. Produkcja przypomina również trochę Resident Evil 7: Biohazard co jest tylko dodatkowym plusem. Jeśli nagranie Was zainteresowało, to polecam sprawdzić również dłuższy materiał z rozgrywki.

Blair Witch zadebiutuje 30 sierpnia na PC i Xboksie One. Posiadacze PlayStation 4 raczej też otrzymają swoją wersję, ponieważ twórcy odpowiadając na pytania o nią, mówią „Aktualnie skupiamy się na zapowiedzianych platformach”. Tłumacząc z pijarowego – potem będzie PS4, jak skończy się nam umowa na czasową wyłączność.

Czytaj też: GoldenEye na N64 ukończone z wystrzeleniem jednego pocisku

Źródło: wccftech.com