Reklama
aplikuj.pl

Wygląda na to, że już wkrótce pojawi się Nubia Red Magic 7

nubia red magic 7
Nubia Red Magic 6

W bazie TENAA pojawił się nowy model z serii Red Magic – Nubia Red Magic 7. Dzięki temu poznaliśmy kilka szczegółów na temat jego specyfikacji.

W bazie chińskiego urząd certyfikacyjnego TENAA pojawił się nowy smartfon Nubia z serii Red Magic. Może to wskazywać na rychłą premierę, ale na razie sprawdźmy, o zaoferuje nam ten gamingowy model tym razem?

Nubia Red Magic 7 nie przyniesie rewolucji

Producent od dawna trzyma się pewnych standardów w swojej serii Red Magic, bo raczej nie jest czymś złym, bo Nubia skupia się na dostarczaniu smartfonów z mocnym procesorem i dużym ekranem z szybkim odświeżaniem. Niestety takie trzymanie się utartych szlaków skutkuje tym, że kolejne generacje nadal nie zachwycają możliwościami fotograficznymi i raczej nie ma się co spodziewać, że Nubia Red Magic 7 coś w tym temacie zmieni.Przeciek wskazuje bowiem na 8-megapikselowy aparat do selfie i aparat główny z tyłu o rozdzielczości (znowu) 64 Mpix.

Certyfikacja TENAA ujawniła nam, że urządzenie będzie wyposażone w wyświetlacz OLED o przekątnej 6,81 cali i rozdzielczości Full HD+. Nie ma wspomnianej częstotliwości odświeżania, ale z pewnością nie będzie ona niższa niż 165 Hz, które oferował poprzedni model.

nubia Red Magic 6,nubia red magic 7
Nubia Red Magic 6

Na pokładzie ma znaleźć się procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, wspierany przez 8,12 lub 16 GB pamięci RAM i 128, 256 lub 512 GB pamięci wbudowanej. Dwukomorowa bateria ma mieć pojemność 4380 mAh, nie ma wspomnianej dokładnej mocy ładowania, ale ma ona przekraczać 50W.