Reklama
aplikuj.pl

Nvidia Versus – mistrzostwa zakończone zwycięstwem Polaków!

I to nie byle jakim!

Już wczoraj, przed finalną rundą turnieju Nvidia Versus, pisałem, że polska drużyna (Izak, Urqueeen, Lah, Highstyled) już praktycznie wygrała przez wzgląd na punktację z obydwu dni rozgrywek. Ale mimo wszystko, byłem pozytywnie zdziwiony, że nasza ekipa niemal dosłownie rozłożyła na łopatki zawodników z Wielkiej Brytanii i Skandynawii, z Hiszpanii, z Niemiec, z Francji i z Rosji.

Swoich przeciwników drużyna Izaka, który był jej kapitanem, zostawiła daleko w tyle pod względem punktów. Choć nie można powiedzieć, że walka nie była wyrównana, bo wszystkie ekipy zaprezentowały dobry poziom. Rozgrywki prowadzono przez dwa dni w podwarszawskim Julinku, a grano w dwie gry: Fortnite w sobotę i Apex w niedzielę.

Nvidia Versus – tu obejrzysz stream

Jeśli chcecie zobaczyć zapis turnieju Nvidia Versus, możecie obejrzeć całość na profilu Nvidii Polska w serwisie Twitch.

Dużo więcej pisać nie trzeba, wystarczy chyba pogratulować Polakom bardzo dobrej walki i przede wszystkim zwycięstwa! Jeśli nie mieiliście szansy oglądać rozgrywek na żywo, polecam Wam streamy – miejsce świetnie przygotowano pod cały event, a kamery obejmowały całą salę, więc poza streamem z gier, można także zobaczyć, jak wyglądało to „od środka”.

Oby więcej takich turniejów, nie tylko z gwiazdami esportu!