WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nvidia z prezentacją czegoś ciekawego na targach Gamescom

O nadchodzących kartach konsumenckich od Nvidii pisaliśmy dla Was tyle razy, że aż trudno mi zliczyć wszystkie wpisy. Wszystkie z nich były jednak zwyczajnymi plotkami i przeciekami, które albo były fałszywe, albo uległy najzwyczajniejszym zmianom na przestrzeni miesięcy. I tym razem mam dla Was coś ciekawego na temat nachodzących GeForce GTX 1100, bo tak się składa, że i Nvidia, i Lenovo coś ujawniły.

Na początek weźmy sprawę Lenovo, a dokładnie tego wywiadu przeprowadzonego z przedstawicielem firmy. Ten zapytany o przyszłość desktopowych, autorskich, złożonych już zestawów Legion poruszył temat z graficznej perspektywy i ujawnił, że klienci mogą oczekiwać nadchodzących kart Nvidia GeForce GTX 1100, a nawet topowego modelu GTX 1180. Może to być oczywiście nieporozumienie albo bazowanie na niepotwierdzonych informacjach, ale nie oczekiwałbym tego od tak dobrze poinformowanego pracownika, który jest przecież jednym z przedstawicieli w firmie Lenovo. Wygląda więc na to, że komuś coś tu się wypsnęło.

Podobnego błędu nie popełniła jednak Nvidia, ale swoim zachowaniem wskazuje na co nieco. Mowa bowiem o rozesłanych do wielu mediów zaproszeń na konferencje podczas tegorocznych targów Gamescom, trwających od 21 do 25 sierpnia. Według nich firma ma zaprezentować coś nowego… ale nie do końca wiadomo co. Serwis Videocardz wskazuje, że chodzi głównie o prezentacje związaną z grami komputerowymi. Ponownie więc nie możemy być w 100% pewni co do precentacji kart GeForce GTX 1100, ale nadzieja umiera ostatnia. Czyż nie?

Źródło: Videocardz, Guru3d, Wccftech