Reklama

Obejrzyjcie rendery Samsunga Galaxy A22 od producenta etui

rendery Samsunga Galaxy A22, Samsung Galaxy A22

Z wcześniejszych informacji na temat Galaxy A22 dowiedzieliśmy się, że smartfon ma być jednym z najtańszych urządzeń Samsunga z obsługą komunikacji komórkowej piątej generacji, czyli 5G. Tymczasem, w sieci pojawiły się właśnie rendery Samsunga Galaxy A22.

Rendery Samsunga Galaxy A22

Na załączonych grafikach (via Sudhanshu na Twitterze) możemy dostrzec ekran z wycięciem na przednią kamerę w kształcie łezki i ramką na dole. Z tyłu natomiast widzimy kwadratowy moduł kamery, znajdujący się na plastikowej obudowie, ale nie takiej zwykłej, bo teksturowanej. To z kolei, jak dobrze wiemy, powinno pozytywnie wpłynąć na pewność, z jaką trzymamy smartfon w dłoni, ale także może okazać się dobrym dodatkiem wizualnym.

Czytaj też: Samsung Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 2 z odpornością na pył i wodę

Tradycyjnie po prawej stronie smartfonu został umiejscowiony przycisk regulacji poziomu głośności, a także skaner linii papilarnych. Na dole z kolei znajduje się osłona głośnika, port USB i wejście jack 3,5 mm. Dodatkowo, z krążących plotek wynika, że Samsung może wprowadzić Galaxy A22 w wersjach 4G i 5G, gdzie w przypadku tej drugiej, jego chipsetem może być MediaTek Diamenty 700.

Czytaj też: Samsung Galaxy F52 5G z mnóstwem certyfikatów

Nie ma jeszcze danych, jeśli chodzi o typ procesora w Galaxy A22 4G, ale liczymy na więcej informacji i cierpliwie oczekujemy prezentacji smartfonu, spodziewanej w drugiej połowie tego roku.