Obudowa Meshify 2 Compact od Fractal Design

Obudowa Meshify 2 Compact, Meshify 2 Compact od Fractal Design, Fractal Design Meshify 2 Compact, Meshify 2 Compact

Firma Fractal Design wrzuciła do swojej oferty nowy nabytek, którym jest obudowa Meshify 2 Compact, będąca kolejnym wariantem serii Meshify 2, z której oczywiście czerpie wiele.

Obudowa Meshify 2 Compact sięga po znany wygląd

Fractal Design w swojej obudowie Meshify 2 Compact postawił na to, co sprawdzało się w poprzednich modelach, ale uzupełnił możliwości swojej skrzynki o przednie USB 3.1 Typu C, pozbawiony śrub mocujących panel szkła hartowanego na boku, czy w pełni zdejmowalny panel górny. Oferuje przy tym łatwy dostęp do wnętrza obudowy i przedniego filtra nylonowego, który znalazł się też na dole i górze.

Meshify 2 Compact mierzy 424 x 210 x 475 mm i waży 7,7 kilograma, więc choć w nazwie sugeruje się jej kompaktowość, mała wcale nie jest. Oferuje przy tym miejsce montażowe nawet dla płyt ATX, zasilaczy o długości do 200 mm, chłodzenia CPU o wysokości do 169 cm, czy chłodnice do 360 mm na przodzie i 240 mm na górze.

Tradycyjnie możecie liczyć na przestrzeń do prowadzenia przewodów na panelu roboczym, czy świetnie spisującą się od lat konstrukcję z “piwniczką”. Po stronie dyskowej Meshify 2 Compact oferuje 4 miejsca na dyski 2,5 cala i dwa hybrydowe sloty na 3,5/2,5-calowe nośniki, a jej przedni panel oprócz przycisku on/off i resetu, otrzymał USB 3.1 Gen 2 typu C, dwa USB-A 3.0 oraz tradycyjną parę dwóch portów jack 3,5 mm.