Reklama

Obudowa Overdrive od AZZA niczym blok silnika V8

Obudowa Overdrive od AZZA, Obudowa Overdrive

Firma AZZA postarała się o to, żeby każdy zapaleniec motoryzacyjny, miał część swojego hobby nawet na biurku. Zapewnia to obudowa Overdrive.

Obudowa Overdrive, czyli V8 dla Twojego komputera

Jeśli również Ty widzisz w tej obudowie blok silnika V8 pod pewnym kątem (nie nagi, a pokryty plastikowymi osłonami), to śmiało możesz sięgnąć po ten wielki, bo mierzący 440 × 570 × 590 mm model i cieszyć się tymi kształtami.

Obudowa Overdrive od AZZA waży 15 kilogramów i została stworzona jako model otwarty, co oznacza, że nie musicie dbać w niej o przepływ powietrza, choć fabrycznie wymusza go dołączony 20 mm wentylator wlotowy. Chłodzenie jednak się przyda i spokojnie, wewnątrz znajdzie się miejsce dla dwóch radiatorów 360 × 120 mm wzdłuż dolnych paneli, a w górnej miejsce na cztery 2,5-calowe i dwa 3,5-calowe dyski.

Dzięki swoim rozmiarom obudowa Overdrive mieści karty graficzne do 40 cm długości, chłodzenia procesorów tylko do 8 cm, ale też płyty główne e-ATX. Wszystkie powierzchnie obudowy wykonane są z anodowanego aluminium, a elementy konstrukcyjne ze stali SECC. Panele skierowane do góry to przyciemniane szkło hartowane.