WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowe tanie obudowy Ventum VT2 od SilentiumPC

Nowe tanie obudowy Ventum VT2 od SilentiumPC

Polska firma SilentiumPC ujawniła swoją nową rodzinę obudów Ventum VT2 w aż czterech wariantach, dzięki którym znajdzie się coś dla wszystkich.

Obudowy Ventum VT2

Cztery różne wersje zapewniają obsługę dużych chłodzeń procesora do 159 mm, dużych kart graficznych do 290 mm i oferują miejsce na radiatory chłodzeń wodnych o długości do 360 mm. Podczas gdy podstawowy model Ventum VT2 łączy wszystkie powyższe cechy i koncentruje się przede wszystkim na budżecie, modele wyższej klasy Ventum VT2, takie jak TG ARGB i EVO TG ARGB, zwiększają poziom zaawansowania, dzięki większej liczbie wentylatorów ARGB, a także panelu bocznym z hartowanego szkła.

Czytaj też: Huawei zmierzy Ci temperaturę
Czytaj też: Tak wygląda GeForce RTX 3060 Ti Aorus Master
Czytaj też: Wyszukiwanie Google będzie inteligentniejsze. Teraz zapamięta co szukaliśmy

Dzięki sprytnemu wykorzystaniu przestrzeni, rodzina Ventum VT2 może pomieścić najnowszy sprzęt i umożliwia wygodne ułożenie przewodów. Po stronie dysków zapewniają dwa miejsca na 2,5-calowe nośniki i jeden dodatkowy w formie hybrydy dla 3,5-calowego lub 2,5 calowego. Podział wnętrza na dwie komory wpływa pozytywnie na przepływ powietrza wewnątrz obudowy i pozwala na jeszcze łatwiejsze prowadzenie kabli.

Czytaj też: Najciekawsze newsy tygodnia – hardware [23.11.2020]
Czytaj też: Oto najmniejszy dysk na świecie. Atomristor jako memrystor
Czytaj też: Mamy zdjęcia XFX Radeon RX 6800 XT Speedster Merc 319

Wszystkie cztery modele Ventum VT2 mogą pomieścić do trzech wentylatorów z przodu, dwóch w panelu górnym i jednego z tyłu. Podstawowy model Ventum VT2 jest wyposażony w fabrycznie zainstalowany wentylator Sigma HP 120 mm CF z tyłu, podczas gdy inne modele są wyposażone w więcej wentylatorów i to nawet podświetlanych. Wyjmowane filtry przeciwpyłowe znajdują się zarówno nad, jak i pod obudową.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News