Reklama

Oceny Fallout 76 od graczy są tragiczne

Oceny Fallout 76 w serwisie Metacritic zwiastują jedną z najgorszych gier w serii. Gracze bezlitośnie krytykują najnowszą grę Bethesdy.

Fallout 76 już od czasu pierwszej zapowiedzi wywołał spore kontrowersje. Tytuł przez wielu uważany jest za produkcję, która nigdy nie powinna ujrzeć światła dziennego. Pojawiają się głosy mówiące, że Fallout 76 to gra zbierająca wszystkie elementy dodane do serii przez Bethesdę, których gracze nienawidzą. Producenci nie powinni się zatem dziwić, że średnia ocena w serwisie Metacritic będzie tak niska.

Na ten moment średnia ocena gry wystawiona przez graczy utrzymuje się na poziomie 3,2/10. 293 osoby oceniają tytuł pozytywnie, 41 neutralnie, a 706 negatywnie. Bethesda co prawda od początku mówiła, że ta odsłona gry będzie zupełnie inna, ale najwidoczniej fani marki nie godzą się z tym, aby tak mocno odbiegać od jej oryginalnych założeń. Oczywiście, należy też pamiętać, że oceny gry w Metacritic może wystawiać każdy. Równie dobrze spora część z tych 706 negatywnych ocen może pochodzić od osób, które nigdy w tytuł nie zagrały.

Czytaj też: Czy miniaturowy Retro PC to już nie przesada?

Źródło: vg247.com