Reklama
aplikuj.pl

Oclean X Pro Elite to wyjątkowo inteligenta szczoteczka elektryczna

Akcja partnerska

Choć inteligentne szczoteczki nie są dla nas już żadną nowością, to nadal wiodące marki podążają w stronę innowacji dość ostrożnie. Inaczej jest w przypadku marki Oclean, która stopniowo podbija rynek, czemu zresztą trudno się dziwić. Ich inteligentne szczoteczki oferowane są w rozsądnej cenie, charakteryzują się świetnym designem, a przy tym profesjonalnie pielęgnują zęby.

Oclean X Pro Elite to najnowsza szczoteczka producenta

Najnowszy model Oclean X Pro Elite wyposażono w nową wersję systemu operacyjnego, ultradźwiękową, aktywną redukcję szumów i bezprzewodową technologię szybkiego ładowania. Dzięki innowacyjnym technologiom Oclean rozpoczyna nową erę inteligentnych szczoteczek do zębów.

Co charakteryzuje ten model?

Cisza

Głośna praca szczoteczek elektrycznych zawsze była sporym problemem. Nawet wiodące marki niewiele robią w tym temacie, bo nadal głównym zarzutem użytkowników jest zbyt głośna praca. Tymczasem Oclean do swojej szczoteczki wprowadza ultradźwiękową aktywną redukcję szumów. Ultradźwięki kontrolują pasma częstotliwości 20000 Hz, które są niesłyszalne dla naszego ucha, w ten sposób są w stanie zredukować hałas wydawany przez szczoteczkę do 45 db, przy jednoczesnym udoskonaleniu mocy czyszczenia. Po włączeniu Oclean X Pro Elite o rozpoczęciu jej pracy sygnalizuje ruch głowicy szczoteczki, a nie dźwięk.

Moc czyszczenia

Kluczowym aspektem nowego modelu Oclean jest jego moc czyszczenia. Dzięki magnetycznemu silnikowi bezszczotkowemu X Pro Elite może osiągnąć prędkość 42 000 obrotów na minutę, co przekłada się na moc czyszczenia. Ulepszono również samą głowicę szczoteczki. Zastosowano włosie diamentowe DuPont, która pozwala na dokładniejsze usuwanie zanieczyszczeń między zębami i poprawia moc czyszczenia aż o 15% w porównaniu ze zwykłym włosiem. Ruch głowicy poszerzono do 6mm, dzięki czemu pojedynczy obszar czyszczenia jest większy. Wszystko to sprawia, że szybkość czyszczenia płytki nazębnej osiąga 300%.

Większa przyjazność

Tak samo jak optymalizacja techniczna ważne jest, by szczoteczka miała odpowiedni projekt interakcji, akcesoriów, a także wygląd. W przypadku Oclean X Pro Elite dodano funkcję automatycznego budzenia, ekran zapala się automatycznie po podłączeniu i jednym naciśnięciem możemy włączyć szczotkowanie. Oclean w tym modelu postawiło na stylowy i praktyczny wygląd. matowy inspirowany skałami korpus i wodoodporna powłoka ipx7 sprawiają, ze szczoteczka świetnie lezy w dłoni i jest wygodna w użytkowaniu. Dodano również magnetyczny uchwyt, więc szczoteczkę można „zawiesić” na ścianie.

Ładowanie

Oclean Xpro Elite wykorzystuje technologię ładowania znaną z telefonów. Naładujemy ją do pełna w 3,5 godziny, co zdecydowanie wpływa na wygodę i wydajność.

Super inteligencja

Oclean X Pro Elite ma również kluczową funkcję monitorowania ślepego pola szczoteczki. Technologia wykorzystuje czujnik ciśnienia, sześcioosiowy żyroskop i chip wbudowany w szczoteczkę do zębów i korzystając z algorytmów fuzji, algorytmów postawy i metod statystycznych zbiera i przetwarza dane szczotkowania użytkownika, analizuje warunki szczotkowania i precyzyjnie wykrywa ślepe strefy. Pomaga w ten sposób poprawić wydajność mycia zębów i uniknąć pozostawiania miejsc nieumytych. Korpus szczoteczki do zębów jest wyposażony w kolorowy ekran dotykowy LCD, który pokazuje dane szczotkowania z grafiką modelu stomatologicznego, dzięki czemu użytkownicy mogą poznać sytuację szczotkowania w danym momencie. OcleanXpro Elite jest również wyposażony w zupełnie nowy system operacyjny. Szczoteczka do zębów przedstawia wyniki i synchronizuje szczegółowe dane z aplikacją mobilną. Niezależne dane ciała łączą się z danymi w chmurze, wprowadzają nowe inteligentne środowisko dla użytkowników.

Oprócz funkcji wykrywania stref niewidomych, Oclean Xpro Elite wspiera również dostosowanie spersonalizowanego planu szczotkowania APP, począwszy od zdrowia jamy ustnej, przyjmując profilaktykę chorób jamy ustnej jako orientację, zgodnie ze stanem zebów i nawykami życiowymi użytkownika, pasujące do profesjonalnych planów szczotkowania zębów.Pozwala także dostosowac indywidualny plan szczotkowania.

Jako superinteligentna elektryczna szczoteczka do zębów, jest również wyposażona w inne standardowe cechy tego typu urzadzeń: automatyczną redukcję częstotliwości i przypomnienie o szczotkowaniu aby pomóc użytkownikom skuteczniej dbać o zęby.

Oclean Xpro Elite super inteligentna elektryczna szczoteczka do zębów jest dostępna już dziś (29 marca – 20 kwietnia) na Aliexpress, Amazon i eBay. Cena podczas wydarzenia wynosi $59.99. Po zakończeniu wydarzenia cena powróci do ceny standardowej 69.99$. (Podobne produkty innych marek sprzedają za ponad 100$).

Dla kupujących przygotowano świetne promocje. Jeśli zdecydujecie się na zakup w dniach 29 marca – 6 kwietnia możecie skorzystać z kilku atrakcyjnych promocji:

1) W przypadku pierwszych 100 zamówień kupujący otrzymają 1 x system szczoteczki do zębów OCLEAN S1 + 2 x głowice szczoteczki + 1 x etui podróżne.

2) Wszyscy kupujący otrzymają 2 głowice szczoteczki + 1 etui podróżne.

3) każdego dnia promocji 5 szczęśliwców może zostać wylosowanych do darmowego zamówienia.

4) Przy zamówieniach powyżej 800$ kupujący otrzyma hulajnogę elektryczną Xiaomi scooter 1S wartą 379$.

Decydując się na zakup w dniach 6-20 kwietnia można skorzystać z kolejnych promocji:

I) 2 głowice szczoteczki dodawane do zmówienia.

2) 8 kupujących może zostać wylosowanych do darmowego zamówienia w dniach 4-10 kwietnia; od 11 do 20 kwietnia takich szczęśliwców może być 5.

3) Za zamówienia przekraczające 600$ do zamówienia zostanie dodany smartfon Xiaomi M3 4 + 128G, który normalnie kosztuje 169$.

Materiał powstał we współpracy z firmą MC Mart.