Respawn Entertainment postanowiło zrzucić osłonę tajemnicy z niejakiego Octavio Silva, ujawniając przy tym już oficjalnie postać Octane do Apex Legends. 

Czytaj też: Respawn karze cheaterów – za oszukiwanie jest ban na… cały komputer

Nowa postać nie jest dla nas wielkim zaskoczeniem, ponieważ ogrom spekulacji, data-miningu i poszukiwań sprawił, że wiedzieliśmy o Octane kilkanaście dni wcześniej. Teraz jednak otrzymaliśmy potwierdzenie jego istnienia oraz tego, że zostanie wprowadzony do Apex Legends wraz z Season 1 Battle Pass (przepustką na wzór tej z Fortnite), czyli już jutro (19.03). Ciekawi Was to, co potrafi? Zapewne tak! A więc oto jego umiejętności:

Pasywka Octane sprawia, że ten zaczyna regenerować swoje punkty zdrowia w miarę upływu czasu po tym, jak nie otrzyma obrażeń przez pewien czas. Spójrzcie tylko na niego – to praktycznie książkowy przykład psychola, więc nie powinno nas dziwić, że ma pod ręką zestaw stymulantów. Te znalazły użycie w jego pierwszej aktywowanej zdolności Adrenaline Junkie, która zamienia (10 punktów HP) na krótkotrwałe zwiększenie prędkości poruszania się i obronę przed efektami spowolnienia. Charakterystyczne dla niego „ulti” pozwala z kolei na umieszczenie wyrzutni do skoku na ziemi, z której to może korzystać zarówno on, jak i inne postaci.

Czytaj też: EA zapłaciło influencerom, aby grali w Apex Legends

Źródło: PCGamer

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!