Reklama
aplikuj.pl

Odkryj, jak skończy się Gra o Tron

Odkryj jak skończy się Gra o Tron

Wydawałoby się, że to, jak skończy się Gra o Tron jest tajemnicą pokroju fabuły Avengers: Endgame. Okazuje się jednak, że twórcy serii, David Benioff i DB Weiss, dali fanom możliwość poznania zakończenia. Jak to zrobić?

Wystarczy mieć Spotify i trochę czasu

Dla milionów fanów Gry o Tron nadchodzi długo wyczekiwany, ale i smutny moment – premiera 8. sezonu, który zakończy całą serię. HBO zadbało o to, by żadne spoilery nie wyciekły do sieci, po to, by maksymalnie zaskoczyć nas fabułą. Wychodzi jednak na to, że mamy szansę się tego dowiedzieć i, według twórców, będzie to całkowita prawda.

Odpowiedź na to, jak zakończy się seria jest w całości ukryta w utworach z listy odtwarzania. Nikt nam nie uwierzy, ale to prawda. Szukaliśmy piosenek, które sprawiały, że czuliśmy się tak, jak w serialu. Jest tam różnorodność – Rage to nie Johnny Cash, jednak obie mają wrodzoną moc.

Czytaj też:

Benioff i Weiss, wraz ze Spotify, stworzyli unikalną listę odtwarzania, która może zdradzić jak skończy się Gra o Tron. Zawiera ona 50 bardzo różnorodnych gatunkowo piosenek. Mamy tu artystów takich jak: Prince, Queen, Thrice, System Of A Down, Kanye West, Cage The Elephant i wielu innych.

Oto Game of Thrones: The End is Coming

I nawet jeśli nie uda się odkryć zakończenia, to i tak playlistę słucha się bardzo przyjemnie, właśnie ze względu na jej różnorodność.

Pierwszy odcinek 8. sezonu Gry o Tron już 15 kwietnia na HBO.

Czytaj też:

Źródło: comicbookmovie.com