Reklama
aplikuj.pl

Odkryj magię zabawy! Odwiedź park rozrywki dla dzieci Mandoria

park rozrywki Mandoria

Chcesz zapewnić swoim najbliższym ciekawą rozrywką? Zależy Ci na aktywnej zabawie? Już dziś przekonaj się, czym zaskoczy Cię park rozrywki dla dzieci!

Dlaczego warto odwiedzić park atrakcji dla dzieci?

Zastanawiasz się, dlaczego warto odwiedzić park rozrywki dla dzieciJest to przede wszystkim doskonałe miejsce sprzyjające integracji oraz dobrej zabawie. Wspólne spędzanie czasu oraz odkrywanie kolejnych atrakcji staną się momentem zacieśniania więzi rodzinnych. Świetna zabawa dostarczy nam przy tym wielu nowych wrażeń oraz stanie się źródłem pozytywnych emocji i wspomnień na całe życie. Zagwarantuje potrzebny relaks i odpoczynek od trudów codzienności. Będzie także niezapomnianym dniem dla wszystkich najmłodszych dzieci, które po raz pierwszy odwiedzą park tematyczny.

Parki rozrywki w Polsce pozwalają na integrację członków rodziny i grup szkolnych w każdym wieku. Zamiast ograniczeń wiekowych wprowadzono ograniczenia związane ze wzrostem. Pamiętaj o tym, że z niektórych zabaw dzieci mogą korzystać samodzielnie. Niekiedy jednak konieczna może okazać się opieka osoby dorosłej. Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej oraz przed wejściem na każdą z atrakcji. Co więcej, parki zabaw można odwiedzać w szczególne dni. Będzie to ciekawe miejsce na zorganizowania urodzin, dnia dziecka oraz wakacji. Wiele atrakcji posiada jednocześnie walor edukacyjny, łącząc naukę z dobrą zabawą.

Co znajdziemy w parku atrakcji dla dzieci Mandoria?

Park rozrywki Mandoria oferuje szeroki wybór atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Najmłodsze pociechy mogą odwiedzić ratusz, czyli salę zabaw pełną miejsc wspinaczkowych oraz torów przeszkód. Jednym z ulubionych sposobów spędzania czasu jest pływanie w suchym basenie z kulkami. Jednocześnie mogą korzystać z niego starsze dzieci, stając się świetnym miejscem integracji dla rodzeństwa w różnym wieku. Dla najmłodszych przeznaczony jest także barbakan ze zjeżdżalniami oraz karuzela z łódkami na wodzie. Podczas przejażdżki odkryjemy tajemniczą historię rybaka Bartka.

Starsze dzieci chętnie odwiedzą liczne karuzele, które zapewnią im wiele pozytywnych wrażeń. Jedną z nich jest klejnot, czyli karuzela łańcuchowa z podwójnymi siedziskami. Stylistyka atrakcji utrzymana jest w klimacie dawnych kopalni złota, zachęcając do przeżycia niezapomnianej przygody. Warto odwiedzić mroczny dwór, czyli jedyny roller-coaster w Polsce jeżdżący w ciemności. Na szczególną uwagę zasługuje aranżacji przestrzeni stylizowana na piwnice strasznego domostwa. Cała rodzina może zrelaksować się następnie w kinie sferycznym podczas seansu w 3D.

Park tematyczny dla dzieci – moc zabawy dla całej rodziny

Atrakcje dla dzieci w parku rozrywki to jednak nie wszystko. Na dobrą zabawę mogą liczyć nastolatkowie oraz rodzice. Jednym z ulubionych miejsc jest karawana, czyli ogromna dwupoziomowa karuzela wenecka. Zachwyca jakością wykonania oraz troską o szczegóły. W kilka chwil przeniesie Cię do odległego świata w karnawałowym stylu. Obraca się wyjątkowo spokojnie, dzięki czemu mogą z niej skorzystać również najmłodsze dzieci.

Szukasz intensywnych wrażeń? Odwiedź najszybszy roller-coaster w Mandorii. Carrara usytuowana jest w scenografii inspirowanej marmurowym wnętrzem. Koniecznie odwiedź także Galeon, czyli olbrzymi okręt. Statek wiruje po wzburzonym morzu, gwarantując niezapomniane przeżycie dla każdego. Na terenie parku możesz skorzystać przy tym z bogatej oferty gastronomicznej.

Jak zorganizować pobyt w parku Mandoria?

Przyjazd do parku rozrywki nie wymaga zbyt wielu przygotowań. Bilety możesz kupić zarówno z wyprzedzeniem na stronie internetowej, jak i w kasie biletowej przed wejściem. Bilety zakupione online ważne są aż 90 dni od daty zakupu. Jeśli planujesz skorzystać z atrakcji grupowo możesz skorzystać z oferty specjalnej.

Przed przyjazdem poznaj atrakcje i sprawdzić wymagany wzrost minimalny uprawniający do skorzystania z karuzeli. W ten sposób łatwiej będzie Ci podczas odkrywania kolejnych atrakcji. Potrzebujesz przerwy? Na terenie parku znajdziesz liczne punkty gastronomiczne. Na odwiedzających czekają trzy restauracje oraz tawerna. Ponadto możesz odwiedzić lodziarnie i kawiarnie. Podczas zabawy masz dostęp do pokojów dla dzieci i opiekunów, które pozwalają na spokojne karmienie i przewijanie najmłodszych członków rodziny.

Kiedy warto odwiedzić park rozrywki dla najmłodszych Mandoria?

Park rozrywki możesz odwiedzać przez cały rok bez szczególnej okazji. Mandoria stanowi także doskonałe miejsce organizacji urodzin oraz innych imprez okolicznościowych. Uczestnicy przyjęcia mogą spędzić w parku cały dzień i wielokrotnie korzystać z każdej atrakcji. Do dyspozycji gości pozostaje wybrana wcześniej sala urodzinowa. Opiekunowie mogą dodatkowo zamówić jedzenie i przekąski lub zorganizować wyżywienie we własnym zakresie. Warto pamiętać przy tym, że niektóre atrakcje, np. kino otwarte są jedynie w określone dni. Jest to jedno z ulubionych miejsc zabaw podczas wakacji i ferii zimowych. Już dziś zaplanuj niezapomnianą zabawę dla swoich najbliższych!

Artykuł gościnny.