WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Odkryto karabin w plikach Super Smash Bros Brawl!

Karabin w plikach Super Smash Bros Brawl nie jest czymś czego spodziewali się znaleźć fani gry. Okazuje się, że Księżniczka Peach mogła używać tej broni.

Dociekliwi fani danych produkcji potrafią poświęcić godziny na, to aby sprawdzić, co twórcy ukryli w plikach gry. Czasem odnajdują dzięki temu zabawne informacje pozostawione przez twórców, a czasem… coś czego nie potrafią wytłumaczyć.

Czytaj też: Kobieta Kot i Batman w Fortnite – nowe atrakcje dla graczy

YouTuber Oddheader w swoim ostatnim nagraniu zaprezentował ciekawostki, które znajdują się grach wideo. Jedna z nich jest naprawdę zaskakująca, ponieważ okazuje się, że w plikach gry Super Smash Bros Brawl znajduje się karabin.

Dokładnie chodzi o postać Księżniczki Peach. Gdy pobierzemy wszystkie pliki, które definiują ją w grze (możecie pobrać je tutaj), to odkryjecie, że jednym z gadżetów, z których mogłaby skorzystać ukochana Mario jest… karabin AR-15.

ar-15

Zdaje się, że jest to tylko grafika mająca obrazować przedmiot, a nie tekstury modelu z gry. Czym by to jednak nie było… jakim cudem znalazło się to w plikach gry firmy, która dba o rodzinną zabawę?

Czytaj też: Najlepsza gra 2019 roku – niektórzy już znają werdykt

Źródło: kotaku.com