Reklama

Odkurzacze Star Wars POWERbot trafiają do sprzedaży

Najnowsza, limitowana seria odkurzaczy od Samsunga posiada bardzo ciekawy design, który nawiązuje do sagi Star Wars. Z pewnością powinni nimi się zainteresować osoby, które są ogromnymi fanami tej serii.

POWERBot zostały zbudowane na serii VR7000, jest jednak kilka różnic pomiędzy nimi. Pierwsza to wcześniej wspomniany wygląd. Odkurzacze dostępne są w wersji Darth Vader oraz Stormtrooper. Druga rzecz to głos. Urządzenia posiadają fragmenty nagrań i efektów dźwiękowych postaci. Pierwszy model ma między innymi słynny głos oddychania, a drugi komendy takie jak „Chodź!”. Kolejna dotyczy mocy ssącej, która jest 20 razy większa od oryginału. Jest także dodany intuicyjny pilot (w wersji Darth Vader), dzięki czemu sterowanie jest jeszcze prostsze. Odkurzacze posiadają także technologie takie jak FullView Sensor 2.0 (wykrywanie przeszkód), Edge Clean Master (czyszczenie na krawędziach) czy Auto Shutter (opuszczanie barierki i wciągnięcie większej ilości kurzu przy przeszkodzie).

Roboty odkurzające z serii Star Wars będą w sprzedaży od 20 listopada 2017 roku. Cena wersji STormtrooper wynosi 2299 zł a Darth Vader 2599 zł.

Źródło: Materiały prasowe