Czego oczekiwać po odświeżeniu Bentley Bentayga 2021?

Bentley Bentayga 2021, odświeżenie Bentley Bentayga, nowy Bentley Bentayga, Bentley Bentayga

Niedawno Bentley świętował sprzedaż aż 20000 egzemplarzy Bentayga, a dla przypomnienia, to wielkie i luksusowe SUVy marki. Im również należy się odświeżenie, ale pierwszy przeciek na ten temat rozczarowuje.

Możemy być pewni, że ten SUV przygotowuje się do aktualizacji w połowie cyklu, a więc mniej więcej cztery lata po wejściu na rynek. Chociaż odświeżona Bentayga na 2022 rok nie została jeszcze oficjalnie ujawniona, to dzięki mediom społecznościowym dwa zdjęcia jakości aka Nokia 3310 zapewniają nam nieco informacji.

Te pozornie oficjalne zdjęcia pokazują, że niewiele w modelu Bentayga zmieni się w kwestii nadwozia (via Motor1). Nie możemy być pewni, czy to niska jakość, czy owalne światła rzeczywiście stały się nieco bardziej… owalne. Mamy jednak pewność, że wloty powietrza są wyraźnie nowe, jak zresztą obudowa światła przeciwmgielnego, czy dolna kratka, która już nie rozciąga się już od jednego rogu zderzaka do drugiego.

Druga fotka pozwala nam zajrzeć do kabiny, gdzie zauważamy, że system audio-nawigacyjny został zaktualizowany i wygląda na większy. Zabrakło też analogowego zestawu przycisków, co sugeruje, że prawdopodobnie napędza go system MIB3 koncernu Volkswagen.

Czytaj też: Zakamuflowany wyścigowy Hyundai Elantra złapany na torze

Spodziewamy się oficjalnego ujawnienia Bentleya Bentaygi 2021 w najbliższych tygodniach wraz z bardziej oszczędnym silnikiem W12 i zasadniczo takimi samymi V8 i hybrydowymi układami napędowymi V6.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News