WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Odświeżenie Genesis G70 nagrane w testach

Nie tak dawno poznaliśmy ceny Genesis G80 2021, a teraz mamy okazję rzucić okiem na to, jak prezentuje się zakamuflowane odświeżenie modelu G70.

Genesis G70 przechodzi obecnie swój „międzygeneracyjny” lifting, a zdjęcia szpiegowskie odświeżonego modelu wraz z najnowszym nagraniem pokazują, że premiera jest bliska. Zwłaszcza że ta ekskluzywna marka Hyundaia testuje samochód nigdzie indziej, jak na Nurburgring.

Jeśli przysłuchacie się poniższemu materiałowi, to może dosłyszycie, że ten prototyp G70 dzieli brzmienie (dzięki Motor1!) z nadchodzącą zaktualizowaną Kią Stinger, którą oglądaliśmy ponad tydzień temu. Wiemy już, że odświeżony G70 otrzyma nowy 2,5-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy. Oczekuje się, że osiągnie 290 koni mechanicznych i 420 Nm momentu obrotowego.

Czytaj też: Delikatnie zmodernizowana Corvette C8 zmierzyła się z Lamborghini Huracan

Pod względem stylistycznym oczekujemy, że G70 zastosuje ten sam charakter projektu, który Genesis zawarł w nowym modelu G80 i GV80. Kratka, choć powyżej w większości zakryta, powinna być większa w odświeżonej wersji. Co do premiery kwestią sporną jest debiut na 2021 lub 2022 rok modelowy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News