Reklama
aplikuj.pl

Odświeżenie Tesla Model S z trzecim rzędem siedzeń?

Odświeżenie Tesla Model S, MOdel S trzeci rząd

Zapewne wiecie już, że Tesla Model Y jest dostępny w 7-osobowej wersji, ale co powiecie na to samo, ale w mniejszym modelu? Ponoć odświeżenie Tesla Model S zapewni taką możliwość.

Odświeżenie Tesla Model S dla 7 osób?

W fabryce Tesli w Fremont strzelono fotkę kilku odnowionym Modelom S i wygląda na to, że w tym sedanie znalazł się trzeci rząd siedzeń. Widać je w formie wykończonych na biało wariantów w tylnej szybie szarego Modelu S. Co ważne, tej opcji nie znajdziemy obecnie w konfiguratorze.

W zeszłym tygodniu Elon Musk powiedział, że przezbrajanie linii produkcyjnych jest prawie zakończone, co stanowi ważny kamień milowy na drodze ku produkcji odświeżonych Modeli S Tesli.

W nich najwidoczniej powrócą dodatkowe siedzenia w trzecim rzędzie, które były dostępne w formie opcji przed laty. Wtedy jednak były zwrócone tyłem do kierunku jazdy i były wystarczająco duże tylko dla dzieci.Teraz z kolei Musk powiedział, że nowe siedzenia trzeciego rzędu w modelu S Plaid będą wystarczająco duże dla dorosłych – dzięki czemu ten elektryczny sedan będzie w pełni siedmiomiejscowy.