Reklama
aplikuj.pl

Odświeżony SEAT Arona na zdjęciach. Forma wręcz produkcyjna

Odświeżony SEAT Arona na zdjęciach, Odświeżony SEAT Arona, Seat Arona Zdjęcia

Wygląda na to, że nieuchronnie zbliżamy się do premiery nieco mniejszej, ale bardziej sportowej alternatywy dla VW T-Cross, jako że odświeżony SEAT Arona doczekał się w większości produkcyjnego nadwozia.

Odświeżony SEAT Arona w obiektywie

Chociaż nadwozie zdobi nadal kamuflaż z tyłu i z przodu, to wiele poprawek względem poprzedniego modelu i tak jest widoczna na pierwszy rzut oka. Tak więc, dolna kratka ma nowy wygląd, a w rogach zderzaka znalazły się zmodyfikowane wloty powietrza. Reflektory wyglądają na niezmienione, ale pod kamuflażem może jeszcze czaić się coś niewidocznego dla oka.

Te wizualne zmiany niekoniecznie będą poparte nowościami pod maską. Arona ma już stosunkowo szeroką gamę silników, oferując turbodoładowane silniki benzynowe, wysokoprężne i nawet te na gaz ziemny. Do asortymentu może dołączyć łagodna hybryda, ale jak dotąd nic nie zostało potwierdzone.

Zmiany we wnętrzu również zapewne zostaną ograniczone do minimum, ale model ponoć otrzyma zaktualizowany system informacyjno-rozrywkowy. Jego premiera powinna mieć miejsce jeszcze w tym roku.