Reklama
aplikuj.pl

Ogromne wzmocnienie oferty PlayStation Plus! Horizon, Resident Evil i więcej

playstation plus

Kolejny wyciek z serwerów Sony! Tym razem poznaliśmy nowe gry, które zmierzają do PlayStation Plus. Nadchodzące produkcje to topowe gry, które musicie sprawdzić.

Gry w ramach PlayStation Plus

PlayStation Plus to usługa abonamentowa pozwalająca fanom konsoli PlayStation opłacać dostęp do danych produkcji. W zależności od poziomu dostępu Essential, Premium lub Extra, możemy za darmo pobierać dane gry. Sony szykuje się do wrzucenia do abonamentu kolejnych produkcji. Z nowego wycieku wiemy, że będą to:

Horizon Forbidden West

Odkrywaj dalekie krainy, walcz z większymi i bardziej niesamowitymi maszynami, i poznaj nowe plemiona, po powrocie do postapokaliptycznego świata Horizon w dalekiej przyszłości. Kraina umiera Potężne burze i niepowstrzymana plaga prześladują niedobitki ludzkości, a budzące grozę nowe maszyny wciąż grasują na granicach. Życie na Ziemi może czekać kolejna zagłada i nikt nie wie, dlaczego tak się dzieje. To Aloy musi odkryć tajemnicę tych zagrożeń i przywrócić porządek oraz równowagę w świecie. Po drodze spotka starych znajomych, zawiąże sojusze z nowymi, wojowniczymi frakcjami, i odkryje dziedzictwo starożytnej przeszłości – cały czas próbując być o krok przed teoretycznie niepokonanym nowym wrogiem.

Czytaj też: Multiplayer w Hogwarts Legacy za sprawą fanowskiej modyfikacji!

Scarlet Nexus

Wybierz Yuito lub Kasane – są elitarnymi psionikami z talentem do psychokinezy i własnymi powodami do walki. Poznaj ich losy, by odkryć tajemnice brainpunkowej przyszłości schwytanej między technologią a parapsychicznymi zdolnościami.

Resident Evil VII Biohazard

Zrujnowana, opuszczona farma na południu Stanów Zjednoczonych kryje złowieszcze tajemnice. Coś czyha w ciemności. Nowy „odizolowany widok” i fotorealistyczna grafika silnika RE Engine to rewolucja w gatunku survival horroru. Przemierzaj nowy, przerażający świat i walcz o przetrwanie.

Czytaj też: Zakończenie God of War Ragnarok mogło być lepsze

Borderlands 3

Oryginalna strzelanka z łupami powraca i zawiera bazyliony giwer oraz zupełnie nową przygodę, napędzaną chaosem! Przebij się przez nowe planety i wrogów jako jeden z czworga całkowicie nowych Vault Hunterów.

Nie wiadomo w ramach, których poziomów abonamentów mają być dostępne dane produkcje. Pewne jest jedynie to, że wzmocnienie oferty PlayStation Plus nastąpi 21 lutego 2023.