Reklama
aplikuj.pl

Oficjalne Wiedźmińskie Puzzle trafią wkrótce do sprzedaży

Oficjalne Wiedźmińskie Puzzle trafią wkrótce do sprzedaży
Oficjalne Wiedźmińskie Puzzle trafią wkrótce do sprzedaży

Wiedźmina nigdy za wiele i choć znakomita część z nas wolałaby rozpoczęcie kolejnej serii gier po fenomenalnej trylogii od CD Projekt Red, a pozostali daliby się pokroić za kolejną część przygód w książkowym wydaniu, to nasze zapędy będą musiały zaspokoić… puzzle. 

Te pojawiły się już w przedsprzedaży w sklepie cdp.pl, w którym zgarniecie zestaw przedstawiający Waszą ulubioną postać za 69,99 złotych. Zestawy podzielono na dwie serie, których różnice polegają na niczym innym, jak wizerunkach poszczególnych bohaterów. W pierwszej serii trafimy na utrzymanych w całkiem mrocznych barwach: Geralta, Yennefer, Regisa, Vesemira oraz Jaskra, podczas gdy ta druga pozwoli Wam na złożenie Ciri, Triss Merigold, Zoltana Chivaya, Plotki oraz Eskela. W każdym pudełku znajdzie się „wysokiej jakości układanka składająca się z 1500 elementów o wymiarach 58×85 cm, plakat z układanym wzorem oraz płócienny woreczek z symbolem Białego Wilka. Grzbiet każdego z pudełek zdobi fragment grafiki z Ciri (seria 1) lub Geraltem (seria 2)”.

Wszystkie zamówienia w przedsprzedaży rozpoczną się od 14 grudnia, ale oficjalna premiera wszystkich puzzli ma mieć miejsce 17 grudnia. To prawdopodobnie wtedy zawitają na półkach w sieci sklepów Empik, zachęcając fanów uniwersum Wiedźmina do sprawienia sobie idealnego prezentu na święta. Same grafiki pochodzą z pełnoprawnej karcianki Gwint autorstwa oczywiście CD Projekt Red.

Czytaj też: Andrzej Sapkowski o serialu Wiedźmin od Netflixa

Źródło: CDP