WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Ogromny wyciek informacji o Google Pixel 3 XL

Jeden z kanałów Telegrama opublikował w sieci zdjęcia i film pokazujący unboxing najnowszego smartfona od Google. Infromacje w te w dużej mierze potwierdzają to co już o nim wiedzieliśmy.

Smartfon posiada całkowicie szklaną obudowę oraz charakterystyczne wycięcie w ekranie. Jest ono dosyć duże i wygląda na to, że znajdują się na nim dwa aparaty oraz głośnik. Wygląda to średnio – notch jest po prostu zbyt wielki. Wyświetlacz pracuje z rozdzielczością 2960 x 1440 px. Zgodnie ze wcześniejszymi doniesieniami, Pixel 3 XL posiada 4 GB pamięci RAM oraz Snapdragona 845. System to Android 9, aczkolwiek w momencie premiery może to być już wersja 9.1.

W pudełku znajduje się jeszcze coś co wygląda jak opakowanie od jakiegoś kontrolera, przejściówkę USB-C na 3,5 mm, przejściówkę USB-C na USB-A oraz kabel zasilający. Akcesoria mogą się różnić w zależności od kraju, więc tutaj należy patrzeć na to z przymrożeniem oka. Odnośnie Pixela 3 pozostało jeszcze kilak pytań bez odpowiedzi, ale z pewnością niedługo pojawi się kolejny przeciek, który da nam nowe informacje.

Źródło: https://arstechnica.com