WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Okulary Spectacles 3 Snapchata, a więc druga kamera i cena z kosmosu

Jeśli czekaliście na nowe okulary Snapchata, to powitajcie trzecią już generację w ramach Spectacles 3, które powstały głównie z myślą o nagrywaniu najlepszych chwil na media społecznościowe. Tym razem mogą pochwalić się nie jedną, a dwoma aparatami.

Czytaj też: Test Braun S3 3000BT – tania elektryczna golarka, którą pokochasz

I to właśnie nie jeden, a dwa wysokiej jakości aparaty w Spectacles 3 są najważniejszą nowością w okularach Snapa. Dzięki nim użytkownik może nagrywać wideo i robić zdjęcia w 3D… i to w sumie tyle z tych głównych nowinek. Tak jak poprzednio, zdjęcia i filmy są synchronizowane bezprzewodowo na telefonie, gdzie można je edytować i publikować. Aktualizacja dotknęła też elementy AR, które teraz można umieszczać w scenach bez potrzeby sięgania do aplikacji Snapchat.

Oba aparaty nadal świecą się w trybie nagrywania, ładujące etui ponownie znajdziemy w zestawie i choć nie wiemy, jak długo Spectacles 3 wytrzymają na jednym ładowaniu, to wiemy, że mają w sobie 4 GB pamięci do zapisywania filmów i fotek. Ulepszeniu doczekał się sam materiał, bo teraz oprawki są wykonane ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości, choć o wodoodporności możemy pomarzyć. Cena? O całe 230$ więcej, niż w przypadku ciągle dostępnych Spectacles 2 (te były wodoodporne), a więc mówimy o 380 dolarach. Wysyłka? Jeszcze tej jesieni.

Czytaj też: Huawei P30 lite to genialne zdjęcia i przystępna cena

Źródło: New Atlas