Reklama
aplikuj.pl

OLX wprowadza nową kategorię: Dla Ukrainy.

OLX wprowadza nową kategorię: Dla Ukrainy.

W obliczu wciąż trwającej wojny na Ukrainie, wiele osób chce okazać swoje wsparcie uchodźcom przebywającym w naszym kraju. Jak jednak to zrobić? Jednym ze sposobów może być OLX, który właśnie wprowadził nową kategorię.

OLX z nową kategorią – “Dla Ukrainy / Для України

Osoby, które chcą pomóc uchodźcom szukają w sieci miejsc, w których mogliby oddać różne rzeczy, albo zaoferować swoją pomoc w kwestii noclegów, transportu czy tłumaczenia. Na Facebooku można natrafić na ogrom grup stworzonych w tym celu, jednak im jest ich więcej, tym trudno się w nich odnaleźć. Tutaj właśnie świetną opcją wydaje się nowa kategoria stworzona w serwisie OLX. Możemy w niej dodać darmowe ogłoszenia.

Uruchomiliśmy nową kategorię – “Dla Ukrainy / Для України”. Dodaj ogłoszenie w tej kategorii, jeśli możesz pomóc uchodźcom w transporcie, zakwaterowaniu, pomocy medycznej, usługach z zakresu prawa, czy tłumaczeń lub chcesz ich wspomóc przekazując za darmo artykuły spożywcze i higieniczne. Kategoria jest wyłącznie dla ogłoszeń dotyczących usług i przedmiotów oferowanych za darmo.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe, a ofertę możesz umieścić zarówno w języku polskim, jak i obcym.

Dodatkowo w kategorii Praca dodaliśmy parametr Zapraszamy pracowników z Ukrainy / Запрошуємо людей з України. Dzięki temu, pracodawcy mogą informować poszukujących pracy, że są otwarci również na zatrudnienie uchodźców z Ukrainy

– czytamy w oficjalnym komunikacie.

By ułatwić wyszukiwanie i nawigację, kategorię podzielono na podkategorie, opisane zarówno po polsku, jak i ukraińsku. Ogłoszenia dodać można w kategoriach: artykuły higieniczne, artykuły spożywcze, dla dzieci, elektronika, pomoc medyczna i psychologiczna, pomoc prawna, tłumaczenia, transport i pozostałe.