Reklama
aplikuj.pl

OnePlus 10 Pro dostanie nowy wariant. My go nie potrzebujemy, ale niektórzy tak

Wiemy jak wygląda i kiedy zadebiutuje OnePlus 10 Pro

OnePlus wypuścił swój tegoroczny flagowiec w różnych konfiguracjach, w zależności od rynków. Trochę ubogo jednak model prezentuje się w USA, gdzie OnePlus 10 pro dostępny jest jedynie w wariancie 8/128 GB. Na szczęście już wkrótce się to zmieni.

Premiera nowego wariantu OnePlus 10 Pro już za kilka dni

W Stanach Zjednoczonych tegoroczny flagowiec OnePlus dostępny jest jedynie w wersji 8 GB RAM + 128 GB co jest nieco śmieszne, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że to właśnie flagowiec. Ten na innych rynkach dostępny jest w konfiguracji 12/256 GB, która nie jest w USA dostępna.

A raczej, nie była do tej pory. Producent zdecydował się bowiem na wprowadzenie tam i tej lepszej wersji, a premierę zapowiedział na 15 czerwca. Smartfon w takim wariancie ma być dostępny w cenie o 70 dolarów wyższej niż ta, która obowiązuje za konfigurację 8/128 GB, czyli jego cena będzie wynosić 969 dolarów. To całkiem rozsądna kwota. Dodatkowo, dla wszystkich chętnych, którzy na zakup zdecydują się w ciągu pierwszych pięciu dni, OnePlus doda parę słuchawek Buds Pro za darmo.