Reklama
aplikuj.pl

OnePlus 10T 5G będzie ostatnim flagowcem producenta w tym roku?

Wiemy jak wygląda i kiedy zadebiutuje OnePlus 10 Pro
OnePlus 10 Pro

Podczas gdy Xiaomi ma zamiar wypuszczać w tym roku flagowiec za flagowcem, inni producenci dają sobie na wstrzymanie. A przynajmniej tak wynika z najnowszych doniesień, wedle których OnePlus 10T 5G będzie ostatnim flagowcem od OnePlus, jaki dostaniemy w tym roku.

Debiutujący na początku roku OnePlus 10 Pro trochę nas zaskoczył, głównie dlatego, że choć należał do serii o numerze „10” pojawił się sam, bez towarzystwa modelu podstawowego. O nim trochę się mówiło w przeciekach, ale bez żadnych konkretów. Spodziewaliśmy się też wprowadzenia na rynek OnePlus 10 Ultra, jednak… nowe przecieki wskazują na inne urządzenie, choć to nie oznacza, że powinniśmy odłożyć nasze nadzieje na bok.

Mówi się, że OnePlus ma zamiar wypuścić na rynek w tym roku jedynie jeszcze jeden flagowiec i wcale nie będzie nim 10 Ultra, a nowy członek serii „T” – OnePlus 10T 5G

Wzmianka o braku modelu Ultra pojawiła się w komentarzach, które leakster Max Jambor napisał pod poniższym tweetem.

Co ciekawe, wedle przecieku, możliwe, że OnePlus 10T 5G będzie właśnie wspomnianym wyżej OnePlus 10 Ultra, choć ze zmienioną nazwą. Jeśli to prawda, możemy się po nim spodziewać wiele. jego specyfikacja ma bowiem obejmować układ Snapdragon 8+ Gen 1, ładowanie przewodowe o mocy 150 W, baterię o pojemności 4800 mAh i 6,7-calowy panel AMOLED o rozdzielczości FHD+. Oczywiście, jest to nieoficjalna specyfikacja, a plotki o rebrandingu niepotwierdzone, więc finalnie wszystko jeszcze może ulec zmianie.