Reklama
aplikuj.pl

Kosmiczny OnePlus 11 ogłoszony. Wygląda pięknie!

Zaprezentowany w Chinach na początku grudnia OnePlus 11 ma już za sobą debiut na rynku globalnym. To jednak nie koniec jego kariery, bo producent wypuścił właśnie specjalną edycję swojego flagowca, a za inspirację posłużył Jowisz.

Standardowy OnePlus 11 dostępny jest w dwóch, typowych dla marki kolorach – czarnym i zielonym. Nowa wersja, nazwana OnePlus 11 Limited Jupiter Rock Edition, wygląda jednak najpiękniej. Plecki w kolorze piaskowego beżu są o tyle wyjątkowe, że każdy egzemplarz prezentuje się nieco inaczej, ma inny układ wzoru. OnePlus osiągnął to wykorzystując materiał nazywany „mikrokrystaliczną skałą 3D”, który dodatkowo mieni się delikatnym blaskiem pod światło.

OnePlus twierdzi, że badania nad nowym materiałem zajęły ponad rok. W ten sposób osiągnięto panel, który jest chłodny i przyjazny dla skóry jak jadeit. Nawet pomimo jakichś specjalnych właściwości, ten wariant flagowca zwyczajnie wygląda pięknie. Jeśli zaś chodzi o specyfikację, tutaj nic nie różni się od standardowego wariantu, choć OnePlus 11 Limited Jupiter Rock Edition dostępny jest tylko z 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wbudowanej.