Reklama
aplikuj.pl

Premiera OnePlus 11 coraz bliżej. Co wiemy o nowym flagowcu?

Premiera OnePlus 11 coraz bliżej. Co wiemy o nowym flagowcu?

W ostatnim czasie pojawia się sporo przecieków dotyczących OnePlus 11, czyli nadchodzącego flagowca producenta. Warto więc zerknąć na to, co już o nim wiemy.

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że OnePlus zrezygnuje z modelu Pro, a raczej następca tegorocznego OnePlus 10 Pro pojawi się już jako OnePlus 11, ale nadal będzie miał topową specyfikację. Czy w takim razie powinniśmy spodziewać się drugiego urządzenia z serii? Nie mamy pewności, w końcu oczekiwaliśmy premiery podstawowego OnePlus 10, a nigdy się go nie doczekaliśmy.

Tak czy inaczej, mówi się, że OnePlus 11 (lub 11 Pro, jeśli przecieki się mylą) może pojawić się w pierwszym kwartale 2023 roku. Wedle doniesień przekazanych przez znanego leakstera Digital Chat Station na Weibo, urządzenie napędzane będzie przez układ Snapdragon 8 Gen 2. Wspomina się ponadto o 6,7-calowym ekranie OLED o rozdzielczości QHD+, baterii 5000 mAh z ładowaniem 100 W, a także o aparatach.

Na renderach powyżej widzicie nowy projekt wyspy aparatów. Ta ma przybrać postać dość sporego okręgu umieszczonego blisko krawędzi z elementem zachodzącym na bok urządzenia, tak samo, jak w OnePlus 10 Pro. Ekran ma być zakrzywiony, a aparat do selfie ma znaleźć się w okrągłym otworze w lewym górnym rogu. Z tyłu plotki wskazują na konfigurację 50 Mpix + 48 Mpix + 32 Mpix.