Reklama
aplikuj.pl

OnePlus 11 wycieka na realnych zdjęciach tuż przed jutrzejszą premierą

OnePlus 11

Już 4 stycznia w Chinach zadebiutuje OnePlus 11, jednak jeśli nie możecie się doczekać, by zobaczyć ten smartfon na realnych zdjęciach — nie martwcie się. Porcja świeżych fotek właśnie wyciekła do sieci i trzeba przyznać, że nowy flagowiec producenta wygląda świetnie.

OnePlus 11 będzie pierwszym flagowcem debiutującym w tym roku

Wydaje się, że w tym roku OnePlus najwyraźniej wypuści ze swojej flagowej serii tylko model podstawowy, będzie więc odwrotnie niż w 2022, kiedy to dostaliśmy jedynie OnePlus 10 Pro. Oczywiście nic nie jest jeszcze przesądzone, bo równie dobrze za kilka miesięcy model Pro może się pojawić.

Tymczasem skupmy się na urządzeniu, które zobaczymy jutro. OnePlus 11 nie ma przed nami zbyt wielu tajemnic, bo dotychczasowe przecieki ujawniły nam całą jego specyfikację ze Snapdragonem 8 Gen 2 na czele oraz z potężnym zestawem aparatów. Wygląd również nie był tajemnicą – pojawiały się rendery, a jakiś czas temu także zwiastun udostępniony przez OnePlus.

Tym razem jednak dostaliśmy porcję zdjęć na żywo, najwyraźniej robionych w jakimś chińskim sklepie stacjonarnym, na co wskazują zabezpieczenia przed kradzieżą. Trzeba przyznać, że na realnych fotkach wygląda to jeszcze lepiej niż na grafikach, zwłaszcza okrągły moduł aparatu z elementem zachodzącym na bok smartfona.

Choć chińska premiera odbędzie się już jutro, to na szczęście nie będziemy musieli długo czekać na globalny debiut OnePlus 11. Ten nastąpi 7 stycznia, a pierwszym przystankiem na drodze do podboju świata będą Indie.