Reklama
aplikuj.pl

Potwierdzono kluczowy szczegół specyfikacji OnePlus 11R

OnePlus 11

OnePlus chyba na poważnie ruszył z zapowiedziami swoich nowych sprzętów, które zadebiutują podczas lutowego wydarzenia. Wśród nich znajdzie się OnePlus 11R i teraz potwierdzono, jaki układ będzie napędzał ten smartfon.

OnePlus 11R z ex-flagowcem firmy Qualcomm

7 lutego na globalnym rynku zadebiutuje OnePlus 11, ale firma pokaże nam znacznie więcej, w tym swojego pierwszego tableta. Oprócz niego mamy zobaczyć również OnePlus 11R, czyli model ze średniej półki, którego kampania promocyjna najwyraźniej już ruszyła. OnePlus zaczął na razie łagodnie, od potwierdzenia, że napędzać go będzie układ Snapdragon 8+ Gen 1.

Mówimy o „potwierdzeniu” bo ten szczegół poznaliśmy już dawno z przecieków, których na temat tego modelu pojawiło się bardzo wiele. Spodziewamy się, że im bliżej daty wydarzenia będziemy, tym więcej szczegółów poznamy.

Jeśli chodzi o pozostałą specyfikację, tutaj mówi się o 6,7-caloweym ekranie AMOLED z odświeżaniem 120 Hz, baterii 5000 mAh z szybkim ładowaniem 10 W oraz aparacie głównym 50 Mpix i 16-megapikselowej kamerce do selfie.