WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

OnePlus 8 Pro może zachwycić wyświetlaczem

Czy nie macie może zbyt dynamicznego wyświetlacza w swoim smartfonie? Jeśli zależy Wam na jego odświeżaniu, to powinniście poczekać m.in. na OnePlus 8 Pro.

Jedną z najbardziej ulubionych obecnie funkcji flagowych smartfonów z wyższej półki jest ekran 90 Hz. To jedna z nowinek, którą chlubią się teraz producenci, choć w 2020 roku będzie to już pewnie jako-taki standard. Dlatego nic dziwnego, że OnePlus bawi się teraz w wyprzedzanie konkurencji i przygotowuje coś z 120 Hz wyświetlaczem. Dla porównania – filmy nagrywane są zazwyczaj w 24 Hz, a tradycyjne monitory wyświetlają zwykle 60 Hz.

Chociaż OnePlus wrzucił na rynek model OnePlus 7T i 7T Pro zaledwie kilka tygodni temu, to już teraz mamy szczegółowe informacje o kolejnych modelach, które można nazwać OnePlus 8 i 8 Pro. Ekrany 90 Hz są przy nich pewne… ale czy na pewno? Wygląda bowiem na to, że przynajmniej w modelu Pro pojawi się jego 120-Hz odpowiednik. Tak przynajmniej sugeruje poniższy wpis – oczywiście nieoficjalny, ale i tak jest obecnie za wcześnie, żeby zaprzeczać, czy zgadzać się z takimi doniesieniami w 100%.

ŹRÓDŁO: GizChina