WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

OnePlus 9 Pro z zakrzywionym ekranem

OnePlus 9 Pro z zakrzywionym ekranem

W sieci pojawiły się pierwsze grafiki prezentujące nadchodzący smartfon OnePlus 9 Pro. Wygląda na to, że wielkiej rewolucji wizualnej nie będzie. Urządzenie wygląda jak kilka innych, bardzo podobnych smartfonów. Największą nowością będzie zakrzywiony ekran.

OnePlus stawia na kalkę

Twórcy smartfonów serii OnePlus przyzwyczaili nas do bezpiecznych i nieco zachowawczych konstrukcji swoich smartfonów. Nie inaczej będzie w przypadku OnePlusa 9 Pro.

W przedniej części smartfon wygląda niemal identycznie jak Vivo V51 5G, czy też Xiaomi Mi 10. Z kolei z tyłu… Tutaj większość smartfonów od dłuższego czasu wygląda tak samo.

Czytaj też: OnePlus 9 trafi na rynek w trzech wersjach

Warto jednak mieć na uwadze, że grafiki mogą nie przedstawiać finalnego wyglądu smartfonu. Nie ukrywam, mógłby się nieco zmienić przed premierą. Szczególnie jeśli chodzi o tylny panel.

Czytaj też: Debiutują OnePlus Nord N10 5G oraz N100. Takich smartfonów się nie spodziewaliśmy

Powrót do zakrzywionego ekranu

OnePlus 9 Pro zakrzywiony ekran

Zakrzywiony ekran w smartfonach OnePlus nie jest nowością. Miał go choćby OnePlus 8. Zakrzywienie jest niewielkie. Nie jest to załamanie niemal pod kątem prostym jak w Motoroli Edge, czy Huaweiu Mate 40 Pro.

Z dotychczasowych informacji wiemy, że wyświetlacz OnePlusa 9 Pro będzie miał przekątną 6,7 cala oraz zaoferuje odświeżanie obrazu na poziomie 144 Hz. W zasadzie pewne jest, że sercem smartfonu będzie układ Qualcomm Snapdragon 875. Premiery OnePlusa 9 Pro możemy spodziewać się w okolicach marca 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News