Reklama
aplikuj.pl

Potwierdzono datę premiery OnePlus Ace 2

Wygląda na to, że początek lutego będzie dla OnePlus bardzo pracowity. Firma szykuje się do globalnej premiery kilku urządzeń z flagowym OnePlus 11 na czele. Okazuje się jednak, że także dla chińskich klientów pojawi się jakaś nowość.

7 lutego globalną premierę zaliczy sporo urządzeń OnePlus:

  • OnePlus 11 5G,
  • OnePlus 11R 5G,
  • słuchawki douszne OnePlus Buds Pro 2 TWS,
  • telewizor OnePlus TV 65 Q2 Pro,
  • tablet OnePlus Pad tablet,
  • mechaniczna klawiaturę.

Szykuje się nam bogata w nowości premiera, ale nowe przecieki wskazują, że OnePlus ma też coś dla chińskich klientów. Ogłoszono bowiem, że 7 lutego na rodzimym rynku zadebiutuje OnePlus Ace 2. Niektórzy spekulują, że może być to po prostu chińska wersja modelu 11R, ale na razie nie mamy na to potwierdzenia.

Specyfikacja i wygląd OnePlus Ace 2

Tymczasem pojawiły się już rendery i kilka szczegółów specyfikacji tego urządzenia. Jak możecie zobaczyć poniżej, Ace 2 będzie wyposażony w wyspę aparatów o tej samej konstrukcji co flagowa „jedenastka” – okrągły moduł łączący się z ramką smartfona. Na nim znajdą się trzy aparaty i lampa błyskowa.

Co do specyfikacji, przecieki wspominają o 6,7-calowym ekranie o rozdzielczości 1,5K i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Za napędzanie ma odpowiadać Snapdragon 8+ Gen 1 w połączeniu z maksymalnie 16 GB pamięci RAM i do 512 GB pamięci wbudowanej, a energii dostarczy akumulator 5000 mAh z szybkim ładowaniem 100 W. Z przodu ma znajdować się 16-megapikselowy aparat do selfie, a z tyłu 50-megapikselowy aparat główny, 12-megapikselowy lub 8-megapikselowy szerokokątny i 2-megapikselowy makro.