Reklama
aplikuj.pl

OnePlus Nord 3 5G zbliża się do premiery. Potwierdzają to kolejne certyfikaty

OnePlus szykuje się do wypuszczenia na rynek kolejnych urządzeń z niższej półki. Wśród nich znajdzie się OnePlus Nord 3 5G, a jego premiera może zbliżać się wielkimi krokami.

OnePlus Nord 3 5G w kolejnych bazach certyfikacyjnych

Im bliżej premiery smartfona — zwłaszcza tej globalnej — tym więcej certyfikatów takie urządzenie otrzymuje. Nadchodzący model z popularnej serii OnePlus Nord pojawił się właśnie w urzędzie NBTC i TDRA, co nie tylko wskazuje na rychły debiut, ale również na międzynarodową dostępność. Niestety tym razem bazy certyfikacyjne nie ujawniły nam żadnych szczegółów specyfikacji, ale na szczęście te pojawiły się już w wielu przeciekach.

Dzięki temu wiemy, że OnePlus Nord 3 5G ma być wyposażony w 6,72-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD + i częstotliwości odświeżania 120 Hz. W okrągłym otworze umieszczonym w płaskim wyświetlaczu znajdzie się 16-megapikselowy aparat do selfie. Tylna konfiguracja obejmie natomiast 50-megapikselowy aparat główny, 8-megapikselowy ultraszerokokątny i czujnik makro 2 Mpix.

Wiadomo również, że nadchodzący smartfon będzie napędzany przez układ MediaTek Dimensity 9000 wspierany przez 8 lub 16 GB pamięci RAM i maksymalnie 256 GB pamięci wbudowanej. Za zasilanie odpowie akumulator o pojemności 5000 mAh, jednak nie wiemy, jakie ładowanie będzie obsługiwane.

OnePlus Nord 3 5G ma zadebiutować pod koniec czerwca lub na początku lipca tego roku.