Reklama
aplikuj.pl

Potężny przeciek ujawnił wszystkie tajemnice OnePlus Nord 3

OnePlus Ace 2V

OnePlus szykuje się do premiery kolejnego modelu z serii Nord. Po Nord CE 3 Lite przyszedł czas na Nord 3 i choć dokładna data premiery nie jest znana, to jego specyfikacja już tak.

Poznaliśmy kluczowe szczegóły specyfikacji OnePlus Nord 3

OnePlus Nord 3 5G ma być wyposażony w 6,72-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD + i częstotliwości odświeżania 120 Hz. W okrągłym otworze umieszczonym w płaskim wyświetlaczu znajdzie się 16-megapikselowy aparat do selfie. Tylna konfiguracja obejmie natomiast 50-megapikselowy aparat główny, 8-megapikselowy ultraszerokokątny i czujnik makro 2 Mpix.

Wiadomo również, że nadchodzący smartfon będzie napędzany przez układ MediaTek Dimensity 9000 wspierany przez 8 lub 16 GB pamięci RAM i maksymalnie 256 GB pamięci wbudowanej. Za zasilanie odpowie akumulator o pojemności 5000 mAh, obsługujący szybkie ładowanie z mocą 80 W.

OnePlus Ace 2V

Warto zwrócić uwagę, że podana specyfikacja jest identyczna z OnePlus Ace 2V, który na początku kwietnia debiutował w Chinach. Wydaje się więc, że jest to po prostu ten sam model, tylko ze zmienioną nazwą.

Przeciek ujawnił też przedział cenowy, w jakim OnePlus Nord 3 dostępny będzie w Indiach. W tym kraju smartfon ma kosztować 30 000 – 40 000 rupii, czyli ~1550 – 2060 zł. Premiera ma się natomiast odbyć na przełomie maja i czerwca.